Curriculum vitae
EST ENG

Curriculum vitae

PM Top Modelsi tugipunktiks on tema asutaja ja omaniku Paolo Moglia umbes kakskümmend aastane kogemus rahvusvahelises modelli ja moeäris, 1993 aastast alates on Eestis suhteliselt lühikese ajaga saatnud suur edu tema välja arendatud modellide otsimise süteemi uute nägude leidmiseks moeturule kogu maailmas.
Kandidaadid valmistatakse ette meie KOOLIS, kus neid juhendavad profesionaalsed õpetajad ning nad omandavad professionaalsed oskused ja laialdase ettevalmistuse modellitööks (poodium, kaubandus, kampaaniad, jne.). Paolo Moglia ja tema personali poolt leitud modellid töötavad kõigi olulisimate moeloojate ja fotograafide juures ning nad osalevad tähtsaimatel moeetendustel Milanos, Pariisis, New Yorgis, jne.
Mul on au olla esimene kes on tutvustanud Eesti modelle nii kõrgel ja rahvusvahelisel tasemel, hea on olla see kes avastas maailmas kaks kuulsaimat Top Modelli “Tiiu Kuiki” ja “Carmen Kassi”. Ma otsin alati “Uut Nägu”, õiget moes olevat “Look’I”, uut “TOP’I”. PM Top Models on alati ootamas uusi ja värskeid kanditaate, meie huvi on luua võimalused perspektiivikatele inimestele modellina ja nad on oodatud meiega KONTAKTEERUMA.

MOEKOOLIS TASUTA!!!!!
Kodulehe tegemine (Poppworks)
Poppworks OÜ